Boží plán pro životodárnou rodinu

31.05.2024

pátek 31.5. - 18:00 - 21:00, sobota 1.6. - 10:00 - 19:00

Vyučující: Martin a Sahron Van Horn, USA

Cena semináře: 700 Kč jednotlivec, 1000 Kč manželský pár/rodina

Místo konání: Pražský Tyrannus HallStoliňská 41b. Praha 9

Přijměte pozvání na seminář "Boží plán pro životodárnou rodinu", kde se budeme zabývat duchovními a praktickými způsoby budování zdravé rodiny podle Božího srdce. Dozvíte, jak:

  • Rozvíjet jednotu: podíváme se na to, jak mohou muž a žena společně odrážet Boží myšlenky a emoce a posílit tak nejen své propojení, ale i celou rodinu.
  • Pěstovat pokoj: naučíme se, jak proměnit svůj domov ve svatyni pokoje a vytvořit tak pevný základ a zázemí pro dospělé i děti, aby mohli pozitivně ovlivňovat svět
  • Rozvíjet sdílenou realitu: jak se propojit skrze obohacující dialog, sdílení úkolů a blízký intimní vztah; jak vychovávat své děti v souladu s jejich posláním daným od Boha a jak se harmonicky začlenit do širší rodiny a společenství věřících.

Praktické zkušenosti a duchovní vhledy získáte skrze tato cvičení:

  • Vizualizace úspěchu: Dialog o potenciálu vašeho manželského partnera a vašich dětí, vizualizace jejich úspěchu a štěstí.
  • Tvorba vlastního požehnání: tvorba a předání slovního požehnání ve jménu Ježíše, které potvrdí a podpoří růst a rozvoj vaší rodiny.
  • Rozvíjení pokoje: sdílení a utváření své vize pokoje ve vaší rodině, skrze nějž vznikne prostředí, kde se každý člen rodiny cítí oceněný a v bezpečí.
  • Rozvíjení křesťanského společenství: diskuze a definice toho, jak vypadá společenství, které se vyznačuje pokojem a láskou, a jak tyto hodnoty prakticky naplňovat.
  • Porozumění zralosti: bližší zkoumání toho, co z křesťanského hlediska znamená zralost pro muže a ženy; volba osobní cesty k růstu, abychom získali požehnání pro úspěch.
  • Projevy lásky: jak vhodně vyjadřovat druhým náklonnost v souladu s hodnotami úcty a čistoty.

Seminář nabídne cestu k vytvoření živé a životodárné rodinné struktury zakořeněné ve víře a lásce. Ať už rodinu teprve plánujete založit nebo chcete posílit svou již existující rodinu, získáte jasnější náhled na její poslání a praktické kroky, jak naplnit Boží záměr pro rodinný život. Připojte se, abychom společně budovali dědictví pokoje, radosti a Boží lásky, které bude rezonovat všemi generacemi.