V sobotu 5.3. 2022 jsme rozjeli na základě vize, kterou během modlitby přijal Hany Soryal, modlitební vlak míru a pokoje - Den modliteb za Ukrajinu a Rusko. Sešli se zástupci více než 60 národů, aby se postavili jako jedna rodina a modlili se za mírové řešení konflitku na Ukrajině. V úvodu došlo k mocné omluvě ruského zástupce všem národům,...

Svolali jsme české, slovenské a některé křesťanské zástupce různých oblastí společnosti, aby každý pronesl slova požehnání pro svou oblast. Naše slova totiž mají moc a budeme-li žehnat a promlouvat to, co si přeje Bůh, můžeme spolu s ním vytvářet novou realitu na zemi.

Úžasný rap, který vznikl pro Den žehnání 2021.
Slovy žehnání naše národy zaplavují MC Seraf a MC Augustín. Poslechněte si tento rap, připomeňte si Boží dobrotu a žehnající ruku a pošleme požehnání dál těm, kteří o Bohu ještě nevědí.

32 českých a slovenských křesťanů spojilo na jaře 2020 své síly, hlasy a nástroje, aby zazpívali nad našimi národy požehnání z knihy Numeri 6, 24-26.
Naším přáním je, aby se tato slova naplnila a aby je zakoušeli jak jednotlivci, tak oba naše národy jako celek.
Autor písně: Mária Wiesnerová
Zvuk a video: Richard Danel
Překlad a...

Vidím nové Slovensko a naše přátele, aby se pokusili vyjádřit, co pro ně znamená nový život. Vzniklo tak několik inspirativních krátkých videí, která shrnují to, co nám Bůh nabízí.

Slovenští a čeští vedoucí církve z různých měst a denominací se sešli na Letnice 31. května 2020 v online prostoru, aby Bohu vyjádřili vděčnost a vzdali mu chválu. K uspořádání tohoto dne nás inspiroval Žalm 103, který jsme dostali od Boha na počátku roku 2020 jako strategii.