Sharon a Martin Van Horn - Žít život podle Božího původního plánu 

02.12.2023

sobota 2.12. 2023, 10:00 - 19:00 (s pauzou na oběd) v Praze 

Prosíme registrujte se co nejdříve, nejpozději do 30.11.

Sharon a Martin van Hornovi mají dlouholeté zkušenosti se službou lidem, kteří chtějí žít plně podle Božího plánu. Pocházejí z USA, ale již mnoho let žijí a pracují v Rakousku a dalších evropských zemích.

Témata vyučování:
  • Jak překonat bezmoc a útlak?
  • Jak být zmocněn k pozici vládnutí a uvolněn do hlubokého proudu radosti?
  • Co se můžeme naučit od Leviatana?

Jméno Leviatan dal vzniknout obrovskému množství legend, a to jak v církvi, tak na temné straně. Existuje sedm hlav Leviatana, které korelují se sedmi principy: plán (design), autorita, odpovědnost, příčina a následek, správcovství, svoboda, naplnění.

Pokud v našem životě působí jedna nebo více ze sedmi negativních hlav, vede nás to do určitého životního stylu. Je tedy možné životní styl změnit, což nám přinese sílu "pozitivních hlav". Nejznámější hlavou je pátá hlava, která se zabývá zvukem a všemi jeho důsledky v komunikaci. Existují například lidé, kteří jsou jen zřídkakdy nepochopeni, a jiní, kteří žijí ve světě nepochopení. Jsou tací, kteří mají ke svým elektronickým zařízením normální vztah a jiní, kterým se zařízení soustavně porouchávají.

Toto jsou některé otázky ovoce souvisejícího se zápornými nebo kladnými hlavami Leviatana. Bůh nás nestvořil jako bezmocné. Bezmoc a útlak nás připravují o radost. Když máme nad těmito oblastmi vládu, prožíváme hlubokou, všudypřítomnou radost.

Na setkání se nejspíše budeme zabývat i dalšími tématy podle vedení Ducha svatého.

Cena setkání 700 Kč - prosím uhraďte společně s přihláškou na náš účet 2201807934/2010 s Vaším jménem a "kurz Život" v poznámce.

Drobné občerstvení zajištěno.